Skutecznie wspieramy firmy w zakresie prawa gospodarczego

Prawo gospodarcze to dziedzina złożona, jak i skomplikowana dla przeciętnej osoby, która nie jest specjalistą w tym zakresie. To wszystko co związane z kontaktami pomiędzy przedsiębiorcami, jak i między konsumentem, a przedsiębiorstwem. 

Sytuacje związane z tą dziedziną zdarzają się częściej niż może się to wydawać. Kiedy chcemy założyć spółkę, musimy znać przepisy w tym zakresie. Jeśli przydarzy nam się nieporozumienie ze wspólnikiem i musimy rozwiązać spółkę, tutaj również jest to cały proces, gdzie warto znać swoje prawa, aby nic nie stracić. Nie inaczej jest w sytuacji upadłości spółki. Natomiast w przypadku rozpraw sądowych, najlepiej mieć swojego przedstawiciela, który zabezpieczy nasze interesy i dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, doprowadzi sprawę do końca.

Doradztwo związane z prawem gospodarczym to pewność dla Twojej firmy

Jakiej pomocy najczęściej wymagają firmy? Mogą to być konsultacje, wydawanie opinii prawnych, sporządzanie umów i projektów pism. Takie usługi świadczy Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Pikulińska-Bołtromiuk, świadczy kompleksowe usługi w zakresie prawa gospodarczego. Najlepiej umówić się na wizytę w kancelarii w Białymstoku bądź też w filii w  Hajnówce. Porady z prawa gospodarczego i obsługa prawna firm to nasza specjalność. Zajmiemy się zarówno sprawami doraźnymi i pilnymi, jak i prowadzimy regularną współpracę. Jeśli potrzebujesz obsługi prawnej w przypadku upadłości firmy lub interesuje Cię postępowanie likwidacyjne, to jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Z nami możesz zajmować się już tylko rozwijaniem swojego biznesu, a obsługę prawną możesz bezpiecznie powierzyć naszej kancelarii. Jeśli chodzi o prawo gospodarcze, to jeden błąd może kosztować wiele, dlatego ograniczymy ryzyko do minimum. Bieżąca obsługa prawna firm to bardzo ważna kwestia, która często decyduje o tym, czy dany biznes utrzyma się na rynku. Zmieniające się przepisy prawa potrafią zaskoczyć każdego, a nieuczciwi wspólnicy czy kontrahenci mogą skutecznie zaburzyć działanie firmy. Sytuacji, gdy musimy zlikwidować spółkę, jest naprawdę wiele, a rozdzielenie własności to trudne zagadnienie. To samo dotyczy upadłości firm, które musi przeprocesować ktoś, kto zna się na rzeczy, czyli radca prawny. Jest to też idealna osoba do reprezentowania naszej firmy w sądzie w trakcie trudnych przesłuchań, gdzie nie zawsze wiemy jak się zachować. Dlatego warto zaufać radcy prawnemu z doświadczeniem, który potrafi skutecznie pomóc w sytuacjach kryzysowych, jak i w bieżącej obsłudze prawnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *