Meble do przedpokoju – szafy – sprawdź co nowego w tej branży

Przedpokój to zazwyczaj bardzo mała przestrzeń. Często jednak to właśnie tutaj jesteśmy zmuszeni, z racji małego mieszkania, przechowywać odzież wierzchnią, obuwie, a czasem również inne akcesoria. Niezależnie od tego, czy mieszkamy w dużym domu, czy w dość małej przestrzeni, warto poznać kilka kroków, które zwiększą funkcjonalność przedpokoju.

 

Modne meble do przedpokoju – jakimi rozwiązaniami się zainteresować?

  • funkcjonalne siedziska

W przedpokoju zakładamy i zdejmujemy obuwie, stąd wiele osób lubi ustawić w tym miejscu siedzisko. Jak wiemy, przestrzeń jest tutaj na wagę złota. Zamiast zwykłego krzesła, znajdźmy meble do przedpokoju, które spełniają kilka funkcji. Ciekawym rozwiązaniem mogą być zamykane od góry skrzynie, z miękkim siedziskiem. Można do nich schować nieużywane elementy odzieży i traktować taki mebel jako funkcjonalny schowek.

  • estetyczne szafy do przedpokoju na wymiar

Szafa w przedpokoju czasem pokrywa całą ścianę. Trudno jest znaleźć mebel idealnie pasujący do tej przestrzeni, dlatego w tak wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie szafa do przedpokoju na wymiar.

 

przedpokój z meblami

 

Jaką modną szafę do przedpokoju na wymiar wybrać?

Rozwiązań jest bez liku. Nadal dużym powodzeniem cieszą się gładkie, niezdobione powierzchnie, zwłaszcza te o jasnej kolorystyce. Powód? Optycznie powiększają pomieszczenie. Nawet jeśli jesteśmy fanami i fankami ciemnego drewna lub innych materiałów w ciemniejszym kolorze, współcześni projektanci znajdą sposób, żeby zbytnio nie przytłoczyć pomieszczenia. Problem mogą rozwiązań ozdobne lustra lub/i dobrze dobrane światło.

Przy wyborze szafy na wymiar do przedpokoju należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale też na system zamykania. Jeśli miejsca jest naprawdę mało, lepiej będzie zdecydować się na szafy przesuwane. W ten sposób bez problemu będziemy mogli otwierać i zamykać mebel, nawet jeśli obok znajdują się inne osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *