Jakie są najpopularniejsze zastosowania opakowań doypack?

Rynek obfituje w różne warianty opakowań, które atrakcyjnie eksponują produkt i zapewniają zawartości właściwą ochronę. Większość z nas dobrze wie, czym są saszetki czy pudełka. Ale czy wiemy, czym jest opakowanie typu Doypack? Dzisiaj dokładnie wyjaśniamy tę kwestię.

Czym jest opakowanie Doypack?

Ten nowoczesny wariant dość często zauważymy na półkach sklepowych. Większość z nas ma więc z nim jakieś doświadczenie, nawet jeśli nie znamy jego oficjalnej nazwy.
Do zalet opakowań Doypack należy zaliczyć:

  • lekkość
  • stosunkowo niską cenę
  • łatwy transport
  • możliwość dopasowania opakowania do potrzeb (spotykamy się m.in. z Doypackami z korkiem)
  • świetny wygląd (Doypacki dają dużą powierzchnię do zadruku)

Na nowoczesne i funkcjonalne opakowania mogą liczyć m.in. klienci firmy Jetmar. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego

Opakowania typu Doypack w Warszawie – jak są wykorzystywane?

Doypack należy docenić za uniwersalność zastosowania. Opakowanie wykorzystuje się do przechowywania żywności oraz do przechowywania akcesoriów chemicznych. Tak pakowane mogą być produkty, które wykorzystamy za jednym razem, np. przekąski w postaci przecierów czy musów, jak też i rozwiązania, które możemy przechowywać przez dłuższy czas. Wynika to z faktu, że Doypacki dostępne są w różnych wielkościach – od 50 do nawet 7000 ml.

Należy wspomnieć również o zastosowaniu opakowania Doypack z korkiem. Takie zamknięcie oznacza, że nie musimy wykorzystać zawartości za jednym razem, tylko możemy zostawić ją na później. W ten sposób sprzedaje się np. płyny do płukania, sosy, polewy, płyny do naczyń, szampony oraz wiele innych artykułów.

Innym interesującym typem opakowania Doypack jest opcja z zamknięciem strunowym. To niezwykle wygodny wariant, który dobrze chroni zawartość przed rozsypaniem. Otwieranie i zamykanie opakowania jest łatwe i przechowywać w ten sposób można zarówno produkty chemiczne, jak też i spożywcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *